WordPress Instagram Eklentileri (Ücretsiz)

Instagram, iPhone ve Android telefon kullanıcıları tarafından son yılar içerisinde gerçekten popüler hale gelen bedava bir fotoğraf paylaşım uygulamasıdır. Bir fotoğrafı çektikten sonra yerleşik filtre efektlerinden birini kullanarak paylaşma olanağı sunuyor. Twitter ve Facebook üzerinden çektiğiniz fotoğrafları anlık olarak paylaşma olanağı sayesinde, takipçi ve arkadaşlarınızla olan etkileşiminizi artırmanızda büyük önem taşıyor.

WordPress blogunuzda Instagram fotoğraflarınızı paylaşmak için bazı ücretsiz eklentiler paylaşacağız.

Instagram Feed WD

Instagram Feed WD, WordPress’in en iyi Instagram eklentilerinden birisidir. Kullanıcı dostu bir yönetim ve kolay kurulum ile beraber gelen basit bir Instagram eklentisidir. Hashtag’ların ve kullanıcıların özel Instagram akışlarını birkaç dakika içerisinde web sitenize yerleştirmenize izin verir.

Instagrate to WordPress

Bu eklenti otomatik olarak Instagram fotoğraflarınızı blog sitenize entegre etmeye yarıyor. Eklentiyi kurduktan sonra birkaç küçük ayarlamanın ardından, Instagram hesabınızdaki fotoğraf ve videolarınızı kolayca blog sitenizde gösterimini yapabilirsiniz.

AccessPress Instagram Feed

Instagram fotoğraflarınızı açıklama bilgisi ve çerçeve biçimlendirmesi olmadan kullanabilirsiniz. AccessPress’in geliştirmesini yapmış olduğu bu eklenti sayesinde oldukça sade bir biçimde Instagram fotoğraflarınızı sitenizde gösterebilirsiniz.

Feed Them Social

Tüm sosyal paylaşım platformları için tek eklenti. Instagram özet akışınızın bir kopyasını internet sitenizin bir sayfasına direk olarak Instagram’da (masaüstü sürümü) göründüğü gibi eklemenizi sağlıyor.

Instagram Feed

Birden çok Instagram akışını tek bir sayfa üstünde göstermek istiyorsanız, bu eklenti ile kolayca yapabilirsiniz. Bu eklentiyle akış gösterimini özelleştirebilirsiniz.

Instagram Slider Widget

Kurulduktan ve aktifleştirildikten sonra, en son Instagram yayınlarını geçişli veya grup düzeninde görüntüleyen duyarlı bir birleşen oluşturur. API erişimi ayarlamaya gerek yoktur. Instagram kullanıcı adınız ile kolayca gösterim akışınızı kurabilirsiniz.

Benzer Yazılar

3 Comments

  1. Instagram’da bir çok resmi olup da kendi sitesinde kullanmak isteyenler için güzel öneriler olmuş. Tavsiye ederim sizde kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir