GoodTwitter Eklentisi

Biliyorsunuz arkadaşlar Twitter her zaman güncelleme yapıyor. Bu yüzden önceden kullandığınız otomatik takip kodları artık işe yaramayabilir.

2020 yılında çalışır durumda olan kodları kullanmak için GoodTwitter eklentisini tarayıcınıza indirmeniz gerekmektedir.

Böylece Twitter’i güncelleme gelmeden önceki eski haliyle görüntüleyebilirsiniz. Kodlar sadece Chrome ve Firefox’ta çalışmaktadır.

GoodTwitter Chrome Eklentisi

GoodTwitter Firefox Eklentisi

Twitter Takip Etme Kodu

Öncelikle bu takip kodunu kullanabilmeniz için aşağıdakileri sırasıyla yapmanız gerekmektedir.

  • Kullandığınız web tarayıcısında Twitter’a giriş yapın.
  • Yapmak istediğiniz işleme uygun sayfaya girin. Örnek takip etme işlemi için takip edeceğiniz kişilerin bulunduğu sayfaya gitmelisiniz.
  • Tarayıcınızın sağ tuşuna basarak açılan menüde “İncele” yazan seçeneğe tıklayın. Bu işlemi sayfada “Ctrl+Shift+I” tuşlarına aynı anda basarak da yapabilirsiniz.
  • Açılan yeni penceredeki “Console” sekmesine gelin.
  • Yapmak istediğiniz işlem için gerekli olan kodu Console sekmesine yapıştırıp “Enter” tuşuna basın.
  • Console ekranında yapılan işlemleri, arka planda ise Twitter sayfasının otomatik olarak değiştiğini görebilirsiniz.
var say=0,limit=1e3,takipyap=setInterval (function(){return $(“.following”).each(function() {$(this).parents(“.Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10”).remove()}), $(“.GridTimeline”).find(“div.not-following > .js-follow-btn>button”).first() .click(),say++>=limit?(clearInterval(takipyap), window.alert(limit+” kisi basariyla takip edildi.”),!1):void $(“.message-text > a”) .each(function(){“46px”===$(“.alert-messages”).css(“top”)&&(clearInterval(takipyap), clearInterval(asagi))})},1e3),asagi=setInterval(function(){var a=$(“.GridTimeline”). find(“.Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10”).length;54>=a&&($(“.Grid.Grid–withGutter”) .each(function(){0==$(this).children().length&&$(this).remove()}),$(window).scrollTop (0,document.body.scrollBottom),setTimeout(function(){window.scrollTo(0,document.body.scrollHeight)} ,2000))},2e3);
setInterval(function(){ alert("Bekledim"); }, 5000)

Daha fazla kod için lütfen önceden paylaştığımız Güncel Twitter Kodları 2020 isimli sayfaya gidiniz.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.