2020 Yılının En İyi Mobil Oyun Önerileri

1. Listemizdeki oyunumuz baya çok ilgi gören mobil oyun Call of Duty ®:Mobile

Rekabet Dolu Sosyal Bir Oyun

Call of Duty®: Mobile o kadar çok ilgi gördü ki herkes oyunu ilk çıktığı günden beri baya sıkı oynanıyor oyun tasarımıyla gözümüzde şık bir Tasarıma sahip fazlasıyla zevk alabileceğimiz ve sıkılmadan zamanlarımızı harcayabileceğimiz iyi bir oyun. Google Play’den (Toplam 11.859.759) indirme almış bahsi geçen oyunu buradan indirebilirsiniz.

2. Listemizdeki oyunumuz Zula Mobile: Online FPS

Zula mobile fps oyunu mobil cihazlarda oynanıyor bunun yanı sıra ilk oyun çıktığında bilgisayarda oynanılıyordu ve baya beğenilmişti oyun klasik silahlı savaş rekabet oyunu özellikle oyunda klan kuran ve özel oda açıp birbirlerine karşı meydan okuyan arkadaşların sayısı baya arttı oyun tasarımıyla desteklenebilir güzel grafikleri ile listemizde 2. sırada olmayı hak ediyor. Oyunu ücretsiz bir şekilde buradan indirebilirsiniz (Toplam 95.046) indirme almıştır.

3. Listemizdeki oyunumuz Gangstar New Orleans OpenWorld

Gangstar New Orleans OpenWorld açık dünya oyunudur. Oyunun fiziği tasarımı ve grafiği baya çok iyi oyun GTA adlı oyuna benzemektedir ve mobil oyundur. Oyunda çeşitli eğlenceli sizi sıkmayacak çeşitli görevler bulunmakta çeşitli saldırı mekan basma kız kaçırma askeri operasyonlar var. Bu oyunda baya seviliyor denilebilir oyunu ücretsiz buradan indirebilirsiniz. (Toplam 633.8249) indirmeye sahiptir.

4. Listemizdeki oyunumuz AWP Mode: Çevrimiçi Elit Keskin Nişancı Aksiyonu

AWP Mode: Çevrimiçi Elit Keskin Nişancı Aksiyonu oyun içerisinde bulunan güzel silahlar olsun, karakterler olsun, harita mekan olsun gayet iyi ve zaman geçirilebilir bir oyun olduğu söylenebilir. Grafik olsun, tasarım olsun bunlara dikkat ederek bu oyunları listemize alıyoruz ve bu oyunda diğer eklediğimiz oyunlar gibi baya kaliteli ve güzel. (Toplam 87.148) oyun indirme almıştır. Oyunu ücretsiz buradan indirebilirsiniz.

5. Listemizdeki oyunumuz Dream League Soccer 2021

Dream League Soccer 2021 oyunumuz futbol oyunudur gayet güzel maçlar yapabileceğiniz bir oyun diyebilirim. Oyunda baya ünlü karakterlerimiz bulunmakta. Dilerseniz oyunu buradan ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. (Toplam 2.006.672) indirmeye sahiptir.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir